O nas


Naszą pasją jest nowoczesny design i ekologia. Każdy z naszych produktów łączy dojrzałość formy z wymogami dzisiejszej ekologii. Jesteśmy dumni, że nasze produkty do aranżacji wnętrz i ogrodów doceniane są na arenie międzynarodowej i otrzymują nagrody designu takie jak red dot, IF design czy też good design. To sprawia, że nasze produkty są atrakcyjne dla projektantów, architektów i znawców designu. 

W showroomie midomo znajdziesz m.in. produkty światowych marek oferujących nowoczesne rozwiązania dla wnętrz i ogrodów takich jak Conmoto, Skantherm czy też Unknown Furniture. Są to produkty najwyższej jakości wykonane z szlachetnych materiałów  jakimi są drewno egzotyczne, bazalt, porcelana, platyna, stal nierdzewna, ręcznie kute żelazo, serpentyn, kamień naturalny, piaskowiec, steatyt, a także produkty wykonane z materiałów niezwykle trwałych wykazujących najwyższą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia, zadrapania, wilgoć, działanie kwasów, piasku, promieni UV czy też soli typu materiał wysokociśnieniowy HPL, żaroodporne szkło borosilikonowe, tkanina wilgocioodporna Sunbrella. Kominki wolnostojące marki Skantherm posiadają system RLU, który umożliwia zamontowanie ich w domach energooszczędnych lub pasywnych.

W poszukiwaniu produktów wyposażenia swojego wymarzonego domu, biura, mieszkania, tarasu czy ogrodu z pewnością nasz showoom dostarczy ciekawych propozycji i udzieli ciekawych wskazówek, jak efektownie i mądrze urządzić swoją przestrzeń.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu naszych Klientów oferujemy ponadto usługę projektowania wnętrz i tarasów na terenie Polski. Dla naszych Klientów oferujemy specjalne warunki zakupu oferowanych produktów do wnętrz i ogrodów. Pomagamy na wczesnym etapie doboru projektu domu - tym samym oferujemy korzystne warunki zakupu projektu.

Zapisz się do naszego newslettera