hide

Jak urządzić małą łazienkę w modnym stylu? Pomysły i inspiracje do niewielkich przestrzeni

Urządzając swój dom lub mieszkanie chcemy aby wystrój wnętrza był modny, a jednoczenie ponadczasowy. Interesują nas trendy wnętrzarskie, ale nie chcemy robić remontu łazienki jak tylko pojawią się nowe tendencje na rynku. Funkcjonalna łazienka to podstawa każdego wnętrza. Dobrze zaprojektowana przestrzeń pozwala zmieścić wszystko co potrzeba w małej łazience. Kiedy zastanawiamy się jak zaprojektować łazienkę pamiętajmy, że musimy wybrać ceramikę dobrej jakości. Taką która posłuży nam lata.

włoska ceramika ręcznie robiona
ręcznie robiona ceramika CIELO

Taką ceramikę posiada w swojej ofercie włoska firma CIELO CERAMICA. To firma z tradycjami sięgającymi XIX wieku. Produkowane ręcznie umywalki, toalety, bidety, wanny oraz lustra i szafki łazienkowe. Niezwykłe kolekcje i najmodniejsze kolory i kształty charakteryzują firmę CIELO. Od lat to właśnie ta włoska manufaktura wyznacza światowe trendy wnętrzarskie. Najmodniejsza teraz jest kolorowa łazienka. Taką też kolekcję wyrazistych i błyszczących kolorów CIELO zaprezentowało latem 2020.

aqua di cielo
Kolekcja Aqua di CIELO

Urządzanie małej łazienki to trudne zadanie. Jak pomieścić wszystko i zrobić to w dobrym stylu? Należy wybierać wśród kompaktowych modeli ceramiki oraz idealnie dopasowanych mebli łazienkowych. Idealnie sprawdzą się małe umywalki z półką. Lustro ze schowanymi półkami zadba o porządek, nie zabierając przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu ulubione i potrzebne kosmetyki mamy dosłownie na wyciągniecie ręki. Umywalka wisząca z zamontowanym wieszakiem na ręcznik również oszczędzi miejsce.

umywalka z półką
Kolekcja Sella

Model Arcadia to okrągła nablatowa misa z szafką. Średnica 50 cm zmieści się w każdej łazience, dając wiele miejsca do przechowywania.

umywalka z szafką
Kolekcja Arkadia

Mała wanna, może być wygodna. A do tego jej design stworzy z naszej małej łazienki pokój kąpielowy inspirowany ekskluzywnymi SPA. Długość wanny Dafne to zaledwie 130 cm, ale jej szerokość (80 cm) i cienka budowa sprawiają wrażenie większej. Gładkie wykończenie ceramiki CIELO zapobiega osadzaniu się kamienia i osadu z mydła. Nie trzeba więc myśleć o częstym sprzątaniu łazienki.

mała wygodna wanna
Wanna Dafne

Kolorowa ceramika łazienkowa to obecnie najmodniejszy trend wnętrzarski. Dzięki CIELO stworzyż łazienkę nowoczesną i funkcjonalną – łazienkę na miarę twoich potrzeb i na miarę Twojej łazienki.

Kolorowa łazienka cielo
Kolorowa łazienka CIELO

 

Zapisz się do naszego newslettera