hide

PRZEDSTAWIAM KOLEJNĄ CUDOWNĄ KOLEKCJĘ CIELO - CATINO TONDO I CATINO OVALE

włoska ceramika Cielo, nowoczesna umywalka, włoskie meble, włoski design, ceramika Cielo, nowoczesna łazienka, industrialna łazienka, ręcznie wypalana,

Jak wybrać umywalkę do łazienki, aby pasowała do wnętrza i była funkcjonalna? Nowoczesne umywalki do łazienki różnią się od siebie kształtem i sposobem montażu. Rzeczy, o których należy pamiętać jeżeli chcemy wybrać umywalkę.

Łazienka jest jednym z pomieszczeń, które najtrudniej zaprojektowania i wyremontować. Oprócz ciekawej aranżacji należy wziąć pod uwagę również jej funkcjonalność. Nierzadko małe rozmiary pomieszczenia mocno ograniczają możliwości i zmuszają do wyboru kompaktowych rozwiązań. Jednym z problemów, w czasie remontu łazienki, jest wybór umywalki. Jak wybrać umywalkę, żeby spełniała wszystkie oczekiwania? Jaka umywalka będzie zachwycała zarówno swoim widokiem, jak i spełniała potrzeby mieszkańców?

Właściwe zaaranżowanie pomieszczenia pozwoli na większy wybór i wygodniejszy model.

Większa przestrzeń zapewnia większe możliwości aranżacyjne. W takim przypadku można sobie pozwolić na niemal każdy model.

Jeżeli rano ustawia się kolejka do łazienki, należy pomyśleć o podwójnej umywalce. Takie rozwiązanie pozwoli korzystać z niej dwóm osobom w tym samym czasie. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, można zamontować dwie mniejsze umywalki i tu idealnym rozwiązaniem jest Catino Tondo. Oto dwie ciekawe wizualizacje proponowane przez włoską fabrykę ceramiki:

Foto.Nowoczesna umywalka ze stelażem Catino Tondo, renomowanej włoskiej firmy Ceramica Cielo, o średnicy 50 cm i wysokości 83 cm, umywalka wykonana z ceramiki.

CIELO to włoski producent oferujący meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe oraz oświetlenie. Ta innowacyjna marka łączy w sobie nowoczesną wizję swoich projektantów z włoskim doświadczeniem produkcji. Produkty wykonywane są ręcznie przez toskańskie rodziny, ze szczególną starannością, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z nich oznaczony jest podpisem "Made in Italy", co jest gwarancją ekskluzywnego i niepowtarzalnego produktu. Doskonałe wykończenie oraz oryginalny design sprawia, że produkty Cielo są unikalne. Powstanie każdego z produktów jest wynikiem bardzo skomplikowanego procesu składającego się z kilku etapów. Zaczynamy od doboru najlepszych materiałów, następnie poprzez wybór kolorów a kończąc na produkcji rzemieślniczej. Proces, ten rozwija się w czasie, wymaga dużego zaangażowania i ogromnej pasji, dlatego też podczas jego trwania powstają produkty najwyższej  jakości.

  

Foto.Wyjątkowa i oryginalna umywalka Catino Tondo. Kolory z kolekcji Le Acque di cielo Glossy colours

W wielu przypadkach dopiero teraz jesteśmy w stanie dostrzec różnego rodzaju zalety i mankamenty naszego najbliższego otoczenia, którego często w codziennym pośpiechu nie zauważamy. Okazuje się w wielu przypadkach, że nasze łazienki nie do końca zadowalają nas pod względem urody, funkcjonalności czy wygody. Dlatego  najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie wystroju do upodobań i potrzeb. Produkty włoskiej Fabryki Cielo ułatwiają wprowadzanie zmian i ulepszeń w wyposażeniu wnętrz łazienek. Pomagają w zagospodarowaniu  przestrzeni, w których spędzamy coraz więcej czasu. Kolejna cudowna kolekcja  ceramicznych  umywalek to Catino Ovale. Jest to niepowtarzalne wzornictwo inspirowane naturą.

Umywalka w wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki, bez otworu na baterię. Stelaż jest metalowy i może być w czarnym matowym wybarwieniu lub szczotkowanym brązie. Istnieją dwa rodzaje półek: ceramiczna lub z marmuru. 

Niebanalny design Ceramiki Cielo zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów. Nie tylko sprawi ona, że cała aranżacja nabierze zupełnie nowego charakteru, ale będzie też miała praktyczne zastosowanie. Jestem przekonana, że odkrywając bogactwo ceramiki Cielo, z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. 

 

Zapisz się do naszego newslettera