hide

Łazienka może zachwycać kolorem - Włoska ceramika Cielo.

cielo, włoska ceramika łazienkowa, kolorowa ceramika, hand made, ręcznie robiona ceramika, madein italy, ceramika łazienkowa, nowoczesna łazienka, kolorowa umywalka, kolorowa wanna, nowoczesny design,

Architekci prześcigają się w projektowaniu i urządzaniu łazienek, zachwycają funkcjonalnością, elegancją czy kolorem. Należy pamiętać, że prawidłowo zaprojektowana łazienka będzie cieszyła przez długi czas. Ważne jest, żeby zdecydować się w jakim stylu chcemy mieć łazienkę, czy będziemy się kierować uniwersalnością, czy aktualnymi trendami wystroju.

Urządzenie ergonomicznej i funkcjonalnej łazienki to jest niełatwe wyzwanie. Architekci podczas projektowania starają się najlepiej jak potrafią umieścić umywalkę, wannę czy kabinę tak żeby aranżacja oświetlenia właściwie podkreślała charakter wnętrza. Prawidłowo zaprojektowana łazienka to pomieszczenie, w którym lubimy przebywać a użytkowanie  jej jest przyjazne wszystkim domownikom.

Nowoczesna i funkcjonalna łazienka to taka, gdzie wyposażenie i zagospodarowanie przestrzeni pozwoli, by umieszczone w niej wszystkie elementy zapewniały wysoki komfort użytkowy, ale również powinny elegancko się prezentować. Ceramica Cielo przedstawia Acque di Cielo, ekskluzywną paletę błyszczących kolorów inspirowanych naturą, która po raz kolejny odnawia koncepcję koloru zastosowanego w ceramice. Intensywność kolorów potwierdza wizjonerski talent i rolę Ceramiki Cielo jako wyznacznika trendów w aranżacji łazienek.

Dla projektantów Cielo kolor to podstawa!  Pełna emocji i wrażeń paleta błyszczących emalii składa się z sześciu dostępnych wariantów: Oltremare, Smeraldo, Alga, Corallo, Ninfea i Anemone. Wszystkie kolekcje potrafią ożywić najnudniejsze łazienki. Szeroka gama kolorów stanowi dla architektów i projektantów kolejną możliwość zapewnienia maksymalnej personalizacji i swobody komponowania zgodnie z życzeniem indywidualnych klientów. Nie warto zatem ograniczać się do wyboru standardowych rozwiązań, możemy wybierać kolorowe i ekstrawaganckie dodatki.

Jedną z charakteryzujących się wielką estetyką i elegancją jest kolekcja Delfo. Uwielbia łączyć rygorystyczne i symetryczne linie z miękkimi kształtami. Kolekcja ta ukazuje moc materiałów, właśnie połączenie ceramiki i drewna pozwala na różne interpretacje jednego modelu. 

Kolejną ciekawą propozycją jest Multiplo to  szafka projektu Andrea Parisio - Giuseppe Pezzano. Multiplo to system modułowy do montażu podwieszanego. Dostępny jest  w wielu rozmiarach. Składa się z  ekskluzywnego ceramicznego blatu, który dostępny jest w różnych kolorach i wykończeniach. Multiplo montuje się na malowanej stalowej konstrukcji, posiada możliwość dodania wieszaków na ręczniki, które są idealnym uzupełnieniem całości.  Praktyczna i elegancka szafka z otwartym frontem dostępna jest również w lakierowanych wykończeniach.

I Catini marki Cielo to wyjątkowa kolekcja zachwycająca nie tylko wyszukanym designem lecz szeroką gamą dostępnych kolorów. Umywalki Catino Tondo to kolejna ceramiczna kolekcja i to właśnie dzięki możliwości wyboru kolorów z precyzyjnie przygotowanej palety barw Le Terre oraz Le Acque di Cielo. Marka Cielo umożliwia urządzenie wymarzonej łazienki  produktami najwyższej jakości.

Catino Tondo to fantazyjna misa, która harmonijnie współgra z dolnym blatem. Istnieje jednak wiele możliwości, gdyż blat może zostać wykonany z ceramiki w tym samym kolorze co misa lub innym z palety Cielo jak również z marmuru. Stalowa konstrukcja ramy umywalki może zostać pomalowana w różnych kolorach. Kolekcja I Catini, do której należy umywalka Tondo została zaprojektowana również przez  Andrea Parisio i Giuseppe Pezzano. Są to wysokiej klasy umywalki ceramiczne posiadające różne kształty od okrągłych i owalnych po podwójne i prostokątne!

Mam nadzieję, że Was również, zachwyciła ceramika Cielo. Po więcej zapraszam na  https://www.midomo.pl.  

 

Zapisz się do naszego newslettera