hide

Aranżacja łazienki z kolekcją Era - włoska ceramika Cielo

włoska ceramika łazienkowa, nowoczesna ceramika do łazienki, cielo,

Równowaga piękna w wielu kolorach. Tak w skrócie można przedstawić jedną z najbardziej popularnych kolekcji włoskiej ceramiki łazienkowej marki Cielo. 

Czyste geometryczne linie, wygoda, lekkość to jej cechy charakterystyczne. Inteligentne i kompaktowe rozwiązania do dynamicznego i wszechstronnego wyposażenia łazienki. W kolekcji odnajdziemy zarówno umywalki wiszące, umywalki nablatowe, bidety, misy wc, pisuar. Wszystko to pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację łazienki z zastosowaniem kolorów Cielo - od stonowanych satynowych po wyraziste połyski.

ceramika aranżacja łazienki; szara ceramika łazienkowa

Nie bójmy się łączyć kolorów! Łazienka wcale nie musi być czarno biała wink

 

Luksusowa ceramika łazienkowa Era

prezentuje niezwykle wiele możliwości w zasięgu jednej kolekcji. 

Do wyboru mamy pięć różnych modeli umywalek nablatowych. Stosunkowo cienkie brzegi, zaokrąglone formy - wszystkie zachwycają lekkością dostępną w wielu kolorach. Od najbardziej pożądanej w ostatnim  czasie umywalki nablatowej szarej, czarnej, czy zielonej. 

nablatowa umywalka czarna, ceramika łazienkowa w kolorze  okrągła umywalka nablatowa; włoska ceramika łazienkowa

 

Ale Era to nie tylko umywalki nablatowe. Kolekcja przedstawia szeroką gamę prostokątnych umywalek wiszących w szerokościach od 45 do 120 cm! Najdłuższy model to podwieszana umywalka podwójna. Pozostałe mają wygodny blat boczny, który umożliwi  nam wygodny dostęp do najczęściej używanych akcesoriów. Umywalkę wiszącą Era możemy skompletować z minimalistycznym stelażem podwieszanym, oraz wygodnymi uchwytami na ręczniki. Stworzy to dodatkową przestrzeń do przechowywania.

wiszaca umywalka kwadratowa; kolorowa umywalka wisząca  umywalka wisząca z połką

 

W kolekcji odnajdziemy także bidety i bezkołnierzowe misy WC w wersji wiszącej oraz stojącej. A także nowoczesny pisuar. 

Bidet stojący, włoska ceramika, stojąca misa WC, kolorowa ceramika łazienkowa, szare WC  Kolorowa ceramika łazienkowa, wisząca misa WC  wiszący pisuar, ceramika łazienkowa

 Brakuje tylko wanny? Z kolekcją doskonale łączą się wanny wolnostojące Dafne lub Shui

 

Ceramika łazienkowa w kolorze to absolutny must have najnowszych aranżacji! 

 

Dzięki Kolekcji Era z łatwością stworzymy ekskluzywny zestaw ceramiki łazienkowej, który zachwyci zarówno domowników, jak i gości. Satynowe wykończenie w przypadku stonowanych kolorów jest niemal aksamitne w dotyku!

Zapisz się do naszego newslettera