hide

Aranżacja łazienki z lustrami Cielo

okrągłe lustro, lustro ze schowkiem, włoskie lustro, ekskluzywne lustro, lustro w kształcie okręgu, lustro z szafką, lustro do makijażu
owalne lustro, włoskie lustro, ekskluzywne lustro, lustro ze schowkiem, lustro w kształcie owalnym, lustro z szafką
lustro do makijażu, lustro ze schowkiem, włoskie lustro, designerskie lustro, lustro z szafką, lustro włoskie cielo

Włoska ceramika Cielo to połączenie wysokiej jakości, niecodziennego designu i innowacyjnych rozwiązań. A wszystko to połączone w niezwykle eleganckie produkty. Wybierając włoską ceramikę Cielo z łatwością stworzymy piekne wnętrze.

Ich propozycja to lustra łazienkowe. Poza tym, że są ozdoba łazienki, pełnią bardzo ważną funkcje. To w ich odbiciu widzimy się zaraz po przebudzeniu oraz przed snem. Są idealne do wykonywania makijażu, fryzury czy dbania o zarost. Marka Cielo wie jak ważna jest fuknkcjonalnośc i praktyczne rozwiązania. Andrea Parisio i Giuseppe Pezzano stworzyli lustra łazienkowe ze schowkiem, miejscem idealnym na przechowywanie kosmetyków i artykułów higienicznych. To rozwiązanie idealne do małej łazienki. Jednak różnorodnośc ksztaltów i rodzajów luster wpasuje się w każdą łazienkę. W ofercie znjadują się lustra okrągłe, owalne, prostokatne.

Lustra z szafką to idealne rozwiązanie do aranżacji nowoczesnej łazienki, Efektywne kolory stworzą elegancki, nowoczesny wystrój łazienki.

Zapisz się do naszego newslettera