hide

Bądź projektantem i sam zaprojektuj swój kominek!

kominek modułowy, wolnostojący, nowoczesny kominek z ekoprojektem

Zadbaj o ciepło domowego ogniska w nowoczesnym stylu, w stylu który sam możesz kreować! Nowoczesny i modułowy kominek Elements to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć swój własny niepowtarzalny kominek. Dzięki jego modułowej formie możesz stworzyć nieskończoną kombinację zabudowy.

Modułowy kominek Elements

Lubimy zmiany, a szczególnie zmiany w naszym wnętrzu. Czasem wystarczy kilka dodatków aby poczuć, że nasze wnętrze nabrało nowego charakteru. Ci odważniejsi idą krok dalej i wymieniają meble: najpierw fotel, kanapę, stół, odmalowują lub zmieniają fronty szafek, płytki w łazience. Ale po co wymieniać coś co jest dobre, co może nam jeszcze posłużyć? W związku ze zmianami klimatu i pogarszającym się stanem naszej planety w dzisiejszych czasach powinniśmy kupować świadomie, czyli  rzeczy dobre jakościowo, które służą nam lata. Tak jak kominki Skantherm, które mają 5 lat gwarancji, a wykonane są z wysokiej jakości, grubej stali, która się nie odkształca, nie zmienia faktury, posiadają polerowaną szybę, dzięki której widok ognia jest nie zakłócony. A co najważniejsze posiadają ekocertyfikat zgodny z EKOPROJEKTEM.

Elements - nowoczesny kominek w modułowej formie

 A więc gdy wymienimy już dodatki do wnętrz, a chcemy czegoś więcej? I jednak chcemy jeszcze bardziej pozmieniać wystrój naszego salonu, to możemy zmienić wygląd naszego modułowego kominka. Jest on zamontowany na stałe ale jego modułowe boksy możemy zmieniać i konfigurować dowolnie dzięki bardzo mocnym magnesom.

modułowy kominek Elements

Stworzymy z niego miejsce do przechowywania drewna, książek, zabawek, czy rzeczy które po prostu chcemy ukryć. Możemy dodać specjalnie dedykowane poduszki i fotele ze skóry naturalnej w wielu kolorach i wykreować miejsce do siedzenia, relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu. Boksy elements możemy powiesić obok i stworzyć całą aranżację w jednym stylu.

Elemnts Round kominek wolnostojący

Jeśli nie masz jeszcze kominka to Elements będzie najlepszym wyborem. Wybierać można spośród różnych wersji: kominek narożny, okrągły, obrotowy i nasz hit! Kominek przeszkolny. Do wyboru dwa kolory: czarny i platinum. Poczuj się jak projektant i sam zdecyduj czy kominek ma być pod ścianą, w narożniku, czy na środku salonu. Stwórz wspaniały klimat, oczaruj domowników i gości nastrojowym światłem oraz nowoczesnym, estetycznym wyglądem kominka. Wszystkie rury i łączenia schowasz w poszczególnych modułach kominka, zostawiając tylko pożądane elementy wystroju. Wejdź i sam zaprojektuj swój kominek : https://konfigurator.skantherm.de/en/planer/

Kominek modułowy w kolorze platinum

 

Zapisz się do naszego newslettera