hide

Biokominek - od czego zacząć?

Posiadanie przyjemnego kominka w swoim salonie, na tarasie lub w biurze to świetny sposób na stworzenie cudownej atmosfery. Biokominek może stworzyć coś więcej niż uczucie ciepła; doda również stylu i elegancji do każdego pokoju.
W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są bardziej świadomi środowiska i jak się z nim obchodzić, wiele z nich zaczęło poważnie rozważać posiadanie biokominka. To bardzo dobrze, ponieważ przyjazne środowisku biokominki mają lepszy wpływ na naszą planetę i co za tym idzie, na nas.

Znalezienie odpowiedniego biokominka może wydawać się kłopotliwe przez duży wybór ofert. Ale nie musi tak być. Postanowiliśmy dać Ci 5 rad, które ułatwią Twój wybór:

Nie komplikuj. Szukaj biokominka, który jest łatwy w instalacji, użyciu i napełnianiu. Zrób to dla siebie. Dużo przyjemniejsze jest podziwianie pięknych płomieni niż spędzanie godzin na ich poszukiwaniu.

Szukaj spokoju. Czasy, kiedy kominek musiał być duży i zabudowany w ścianach już dawno minęły. Przyjazny środowisku biokominek, jak te które znajdzieszu u Nas występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, a więc łatwo będzie Ci znaleźć coś co będzie pasować do Twojego domu.

Zero dymu. Kominki produkujące dym mogą być niezdrowe. Polecamy więc znalezienie biokominka nieprodukującego dymu, używającego bioetanolu jako paliwo. Twój biokominek będzie przyczyniał się nie tylko do obrony Twojego zdrowia, ale i naszej planety.

Łatwy do sprzątania. Tradycyjny kominek produkuje popiół i sadzę, więc mycie go może być iście brudną robotą, a poza tym, potrzebuje on komina. Jeśli zamiast niego kupisz biokominek, nie będziesz potrzebował komina, a do wycierania go wystarczy jedynie wilgotna szmatka.

Wysokiej jakości paliwo. Aby kominek był przyjazny środowisku, powinen palić się jak najdłużej na jak najmniejszej ilości paliwa. Oferujemy szeroki wybór biokominków, które palą 1 litr bioetanolu aż 3 godziny. Jest to zdrowe dla środowiska, ale i dla Twojej kieszeni.

Znalezienie biokominka nie jest ciężkim zadaniem. Sprawdź szeroki wybór naszych biokominków i podążaj za naszymi pięcioma wskazówkami, aby mieć pewność, że znajdziesz idealny biokominek spełniający Twoje wymagania.

Zapisz się do naszego newslettera