hide

Jakie meble wybrać na taras? Unknown Nordic i gniazda z lawy

Gniazdo wiszące z lawy wulkanicznej

Wybór mebli tarasowych jest ogromny. Dlatego wydawałoby się, że znalezienie tych idealnych będzie niezwykle proste. Nic bardziej mylnego! I przekonał się o tym każdy, kto stanął przed takim wyborem. Dlatego krótko podpowiadamy.

Jakie meble tarasowe wybrać? Designerskie i trwałe laugh

I ekologiczne!

Zacznijmy może od kolekcji z lawy wulkanicznej, bazaltu. Ażurowe meble tarasowe zachwycają przede wszystkim niespotykanym designem. Ręcznie robione gniazda wiszące, stoliki kawowe czy fotele charakteryzują się wyjątkową niepowtarzalnością. Nowoczesny, niespotykany wygląd przyciąga wzrok. A wyjątkowa konstrukcja zachęca do odpoczynku. Zwłaszcza w wiszącym fotelu, gnieździe, gdzie można znów poczuć się jak dziecko!

Ale jak to wszystko ma cię do cech, jakie określiliśmy na samym początku?

Design – To już chyba jasne. Ażurowe dzieła sztuki na własnym podwórku. Spróbujcie wieczorem podświetlić stolik! Niesamowity efekt murowany! A jak jeszcze dodamy, że ich twórcą jest znany, łotewski projektant Raimonds Cirulis? I wszystko jasne.

Trwałość – Lawa ma niesamowite właściwości, m.in. ekstremalna wytrzymałość i niewielka waga. Komplety mebli tarasowych, ogrodowych z lawy wulkanicznej cechują się odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, palące słońce – pozostają w stanie nienaruszonym przez lata! Dowodem są liczne zdjęcia, wykonane zimowa porą. Czerń bazaltowych gniazd czy stolików fantastycznie kontrastuje z bielą śniegu. Stają się ozdobą także zimowej scenerii smiley

Ekologia – tu tez nie ma żadnych wątpliwości. Wykonane z bazaltu o odpowiedniej gęstości, tego samego, który już od milionów lat krążył pod powierzchnią Ziemi. Mało tego! Przeprowadzone badania dowodzą, że otwarty wzór przepuszczający światło słoneczne, a także właściwości redukujące hałas pozwalają nam się naprawdę odprężyć. Wiszący leżak staje się prawdziwa oazą spokoju tak potrzebna w naszym codziennym, zabieganym życiu smiley

Fotel Stellar Chair

W kolekcji odnajdziemy wiszące gniazda, designerskie krzesła, wygodne fotele, stoliki kawowe. Dzięki temu możemy stworzyć własny, niepowtarzalny komplet mebli tarasowych. Przykuwający wzrok, idealny jako miejsce odpoczynku, dzięki któremu będziemy o krok bliżej natury.

CDN

Zapisz się do naszego newslettera