hide

Kolekcja włoskich płytek CIR inspirowana najpiękniejszymi miastami

płytki włoskie ceramiczne  CIR Havana

Włoska marka CIR produkująca wysokiej jakości płytki ceramiczne, gres i płytki porcelanowe. Firma założona w 1967 roku i oferuje rozwiązania z gresu szkliwionego, które silnie wpływie dekoracyjnym na rynek mieszkaniowy i komercyjny. Płytki do łazienki, kafelki do kuchni oraz płytki na taras charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i specjalizują się w szerokiej gamie małych rozmiarów, takich jak płytki 10x10 cm. Firma CIR oferuje płytki wysokiej jakości wykonania i z doskonałymi parametrami technicznymi. Ciągłe badania nad kolorystyką, stylem i trendami odpowiada nawet wymagającym klientom. Powierzchnie i faktury sprawiają, że są to niezwykle eleganckie i luksusowe płytki. 

 

eleganckie płytki cir
Kolekcja Venezia

Nowa kolekcja włoskich płyt to niepowtarzalny styl, który spełnia potrzeby tych, którzy kochają kreatywne projektowanie. Design każdej z kolekcji przenosi nas w inne miejsce. Kreatywne, nowoczesne wzornictwo nawiązuje do najpiękniejszych miast na świecie. Niepowtarzalny styl łączy się z wysoką jakością. Dziś przedstawiamy włoski styl inspirowany miastem na wodzie, słoneczny klimat Kuby, kolorowy styl miasta Jazzu oraz ponadczasowy styl Chicago. Każda z kolekcji płytek nadaja się zarówno do wnętrz i na zewnątrz. 

 

Nowy Orlean
Kolekcja NEW ORLEANS

Kolekcja VENEZIA idealnie oddaje klimat włoskich uliczek. To tradycyjny, włoski styl, który nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Połączenie nowoczesnego designu z włoskim smakiem nadają przyjemny klimat przestrzeniom handlowym i mieszkalnym. To kolekcja płyt, które idealnie nadają się m.in. jako eleganckie i wytrzymałe płytki podłogowe. Duże, zdobione kafle na podłodze przywodza na myśl upalne lato we Włoszech.

 

płytki luksusowe
Kolekcja VENEZIA

CIR Ceramica połączyło długą i eklektyczną historię architektoniczną stolicy Kuby w serii Havana, tworząc wyjatkowy, nowoczesny projekt. Cechy technologiczne gresu szkliwionego na nowo przedstawiają klimat Ameryki Południowej z nowoczesnym smakiem. Kolorowe płytki, o wyszukanej stylistyce nadają się jako ceramika łazienkowa i kuchena, oraz jako płytki na taras. 

 

płytki na patio, płytki na taras
Kolekcja HAVANA

Miasto w którym muzyka, kuchnia i architektura łączą się z wielką fantazją. Nowy Orlean inspiruje nową kolekcją gresu z cienkiej glazurowanej porcelany. Połączenie neutralnych kolorów i żywych dekoracji przywodzi na myśl słynne ulice ozdobione kutymi balkonami, na których całymi dniami i nocami słychać jazz. Kafelki w kształcie heksagonów, malowane na niepowtarzalne wzory uczynia każde wnętrze wyjątkowym.

 

płytki do łazienki
Kolekcja NEW ORLEANS

Kolekcja Chicago przywołuje ponadczasowy urok stylu vintage, ale przedstawia go we współczesnej tonacji miejskiej. Powierzchnia, która wydaje się wytarta wraz z upływem czasu, proponowana w ciepłych i otulających kolorach, do elewacji i wnętrz o oryginalnym klimacie i pełnej osobowości. Płytki imitujace stare, wytarte powierzchnie tworzą przestrzeń niezwykle elegancką i ponadczasową.

 

płytki imitujące stare, wytarte, płytki vintage
Kolekcja CHICAGO

Dużym atutem płytek włoskiej firmy CIR jest m.in  CERTYFIKACJA EPD, czyli deklaracja środowiskowa produktu, która zawiera istotne, zweryfikowane i porównywalne informacje dotyczące ekologiczności produktów w całym ich cyklu życia. Dodatkowo sa to płytki bardzo trwałe, posłużą nam lata, a ich wygląd zachwyci każdego.

 

STARE KAFELKI, PŁYTKI VINTAGE
Kolekcja CHICAGO

 

Zapisz się do naszego newslettera