hide

Kolekcja włoskich płytek CIR inspirowana najpiękniejszymi miastami

płytki włoskie ceramiczne CIR Venezia włoski styl gres
płytki włoskie ceramiczne CIR Havana włoski styl gres
płytki włoskie ceramiczne CIR New Orlean włoski styl gres porcelanowy

Nowa kolekcja włoskich płyt to niepowtarzalny styl, który spełnia potrzeby tych, którzy kochają kreatywne projektowanie. Design każdej z kolekcji przenosi nas w inne miejsce. Kreatywne, nowoczesne wzornictwo nawiązuje do najpiękniejszych miast na świecie. Niepowtarzalny styl łączy się z wysoką jakością. Dziś przedstawiamy włoski styl inspirowany miastem na wodzie, słoneczny klimat Kuby oraz kolorowy styl miasta Jazzu.

Kolekcja VENEZIA idealnie oddaje klimat włoskich uliczek. To tradycyjny, włoski styl, który nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Połączenie nowoczesnego designu z włoskim smakiem nadają przyjemny klimat przestrzeniom handlowym i mieszkalnym.

CIR Ceramica połączyło długą i eklektyczną historię architektoniczną stolicy Kuby w serii Havana, tworząc wyjatkowy, nowoczesny projekt. Cechy technologiczne gresu szkliwionego na nowo przedstawiają  klimat Ameryki Południowej z nowoczesnym smakiem.

Miasto w którym muzyka, kuchnia i architektura łączą się z wielką fantazją. Nowy Orlean inspiruje nową kolekcją gresu z cienkiej glazurowanej porcelany. Połączenie neutralnych kolorów i żywych dekoracji przywodzi na myśl słynne ulice ozdobione kutymi balkonami.

Dużym atutem płytek włoskiej firmy CIR jest m.in  CERTYFIKACJA EPD, czyli deklaracja środowiskowa produktu, która zawiera istotne, zweryfikowane i porównywalne informacje dotyczące ekologiczności produktów w całym ich cyklu życia.

Zapisz się do naszego newslettera