hide

Kolorowe płytki do salonu, kuchni, łazienki, do ogrodu - Cir Ceramiche

płytki jak tapety, płytki z motywem roślinnym, nowoczesne płyty do salonu

Szukając inspiracji na aranżację wyjątkowego wnętrza warto zwrócić uwagę na propozycję włoskich płyt ceramicznych marki Cir Cramiche. Niepowtarzalny styl, wyobraźnia i swoboda wypowiedzi łączą jakość i doskonałość w każdej płytce, która wychodzi z manufaktury Cir.

Płytki z efektem starej cegły, kolorowe mozaiki, efektowne płyty jak tapety, to tylko przedsmak możliwości włoskiej marki płytek ceramicznych. Nie boją się koloru, wzorów, efektu starej płytki. Piękne aranżacje z zastosowaniem płytek Cir zachwycają w łazienkach, kuchniach, ale także w przestrzeniach publicznych czy na zewnątrz.

Doskonale sprawdza się jako płytki wokół basenu, płytki na ścieżkę w parku, ogrodzie czy wyjątkowe wykończenie pomiędzy szafkami w kuchni.

Wśród kolekcji odnajdziemy wiele inspiracji z całego świata. Kolorowe płytki z kolekcji Hawana i Hawana Wood na nowo interpretują południowoamerykańską atmosferę w nowoczesnym wydaniu. Przekładają ją na eklektyczne płytki podłogowe i ścienne, zdolne nadać przyjazną atmosferę przestrzeniom handlowym i mieszkalnym.

kolorowe płytki na ścianę, na podłogę

Jeżeli zależy nam na płytce z efektem starego drewna warto przyjrzeć się bliżej kolekcji Kentucky. Płytki w odcieniach brązu i szarości pozwolą na stworzenie efektu starej podłogi w nowoczesnym wnętrzu.

Płytki jak stare drewno, płytki na podłogę, rustykalne płytki, eklektyczne płytki

Ale prawdziwą wisienką na torcie są kolekcje Showall oraz Chromagic. Płytki jak tapety, tak w skrócie można je opisać. Piękne motywy roślinne, tworzące wyjątkowe wykończenie płytek na ścianę, wielość kolorów, umożliwiająca wpisanie do niemal każdego projektu. A także rustykalne wzory w pastelowych odcieniach. Wszystko zamknięte na ceramicznej płytce z wyczuwalnym wzorem, co nadaje całości trójwymiarowości i niebywałego charakteru.

płytki jak tapety, ozdobne płyty na ścianę

płytki z roślinami, ozdobne płytki do salonu

Powiedzmy sobie szczerze, Cir nie jest dla każdego. Niepowtarzalny styl, który oferuje polubi się tylko z kreatywnym podejściem do tematu płytek ceramicznych i ich zastosowania. Ale efekt końcowy moze przejść nasze najśmielsze oczekiwania.

Zapisz się do naszego newslettera