hide

Nowości Ariostea - magnetyczne fale, nowości Luce

Płyty wielkoformatowe Ariostea, imitacja cementu, wytzrymałe płyty

Wiele produktów, które możemy spotkać na rynku, swoją nowoczesnością i technologią zmieniają nasz styl życia. Ariostea pozwoliła sobie na wielki skok technologiczny, który w branży ceramicznej pozwolił sobie na więcej możliwości aranżacyjnych. Umożliwiła odejście od tradycyjnych rozmiarów, obecnie może się pochwalić gigantycznymi możliwościami. Właśnie te ogromne rozmiary możemy podziwiać w projektach Guillermo Mariotto.

Kolekcja LUCE to wyjątkowo piękne innowacyjne płyty. Dzięki swojej majestatyczności tworzą przestrzeń wyrafinowaną i bardziej elegancką. Płyty w kolekcji to jedyne 6 mm grubości, dzięki czemu seria oferuje projektantom dodatkowe opcje stosowania. Doskonale nadaje się do stosowania na meble, podłogi oraz ściany.

Luce to nowy, luksusowy projekt grupy iris ceramica zaprojektowany przez Guillermo Mariotto.

Dzięki kolekcji Luce, Iris Ceramica Group i Mariotto osiągnęły nowy, bardzo wysoki poziom wiedzy projektowej.  Stworzono nowy, idealny materiał o tysiącu twarzy, który jest wszechstronny i bogaty w tysiące osobowości. Są to niezwykłe materiały, które wykraczają poza podstawową definicję, mają znacznie więcej charakteru niż zwykła płytka.

 

Ręka projektanta kierowała się zamiarem ponownego przemyślenia ceramiki. Jest to połączenie innowacyjnego charakteru firmy z estetycznym i wizjonerskim wyczuciem projektanta. Wszystko to dało życie materiałowi, który przerobił klasyczną elegancję z autentycznym akcentem na   architekturę w nowym wymiarze, charakteryzująca się współczesnym wydaniem sztuki.

 

Luce to kolekcja niezwykle lekka do projektowania. Światło dające głębię, promieniujące i podkreślające piękno tej wyjątkowej kolekcji. Niekończąca się pogoń za opalizującymi refleksami, które za każdym razem dają nowe życie przestrzeni.

Światło, by znów zabłysnąć, kolory wychodzą ze światła i dzięki niemu się przekształcają.  Odsłaniają przestrzenie, które się zjawiskowo wtapiają w powierzchnię.

Światło zawsze było niezwykle potężnym narzędziem wizualnym, zdolnym nakreślać, ujawniać oraz kształtować. Potrafi rzeźbić, ożywiać materię i otaczającą przestrzeń. Genialny design daje falistość, która przedstawia ruch, dzięki temu pozwala prawdziwej duszy powierzchni wyłonić się z cienia. Ceramica LUCE to materiał, który ujawnia światło w całym swoim bogactwie. Przedstawia wykonany z ruchu. Materiał, który zmienia się z każdym spojrzeniem. Dzięki światłu przestrzenie ożywają, przekształcają się, przestrzenie przemawiają do nas przez światło. Subtelnie odsłaniają tajemnicę niewidzialnego.

Płyty wielkoformatowe Ariostea to najwyższej jakości materiały ceramiczne.

Kreowanie wnętrz to nie tylko estetyka i styl. Opiera się na względach technicznych oraz praktycznych, dostosowanych do funkcji przestrzeni. Najwyższej jakości materiały oraz dbałość o szczegóły i funkcjonalność to tylko, niektóre z kluczowych aspektów nowoczesnego projektowania. Najbardziej liczy się możliwość customizacji, która pozwala na stworzenie projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wizji klienta. Nic więc dziwnego, że ceramiczne płyty wielkoformatowe , tradycyjnie kojarzone z podłogami i ścianami, wkraczają na kolejny poziom, inspirując do efektownych rozwiązań. Nowa seria LUCE jest odpowiedzią na współczesne potrzeby użytkowników i architektów. Płyty wielkoformatowe Ariostea umożliwiają tworzenie wyjątkowych przestrzeni, jako kompletnego wyposażenie z wykończeniem wnętrz. 

Parametry techniczne inspirują do kreatywnych i efektywnych rozwiązań, przenosząc dobrze znany materiał w nowy wymiar projektowania. Można stosowac jako elewację zewnątrzną budynków. Ciekawy wzór płyt pozwala na nieograniczoną kreatywność. Można je dowolnie przycinać tak, żeby idealnie pasowały do indywidualnych potrzeb oraz wizji architektów. Nowoczesne projekty wpisują w wykonanie z płyt zlewy, wanny, stoły o różnych kształtach i rozmiarach. Fronty meblowe, lampy i wiele innych przedmiotów oraz akcesoriów do wyposażenia wnętrz.

Płyty wielkoformatowe Ariostea gwarantują lekkość i wytrzymałość we wszystkich zastosowaniach, nawet tych, o których jeszcze nie pomyślałeś!

Zapisz się do naszego newslettera