hide

Nowości od Ariostea - piękne i trwałe płyty wielkoformatowe

nowe kolory ariostea

Jak zaplanować wystrój swojego wnętrza, aby był spójny? Aby w każdym wnętrzu móc mieć taką samą podłogę lub wygląd ściany? Kochamy zmiany, ale lubimy zmiany w dodatkach, akcesoriach do wnętrz, a nie duże remonty. Aby móc zmieniać wygląd naszego wnętrza powinniśmy zaplanować bazę, czyli podstawę wystroju naszego domu. Takim idealnym rozwiązaniem są płyty wielkoformatowe, czyli duże płyty gresowe, których nie można mylić ze słabszej jakości spiekami. Spiek ceramiczny to kompozycja naturalnych materiałów, które nie są tak trwałe jak gres.

 

Ariostea to tradycja połączona z nowoczesnością. Fabryka Ariostea została założona w 1961 roku i od tego czasu produkuje płyty tak zaawansowane technologicznie, że mogą służyć jako elewacja budynku, a także podjazd przed domem. Innowacją jest to, ze płytka o grubości 2 cm wytrzymuje nacisk, aż 3,5t/m2.

 

 

płyty wielkoformatowe Ariostea

 

Materiały tworzone są z najwyższą dbałością o środowisko. Płyty Ariostea są tworzone wyłącznie z wysoko wyselekcjonowanych naturalnych surowców mineralnych, które są przetwarzane aby wzmocnić ich trwałość. Przetwarza się je w procesie podobnym do przemiany skał na ziemi na przestrzeni tysiącleci lat. Dzięki połączeniu wysokiej jakości oraz technologii odtworzono bardzo rzadkie, najbardziej wyrafinowane produkty natury, także te które w naturze już dawno przestały istnieć, oczywiście poprawiając również ich techniczne cechy jakościowe (czego spiek nie posiada). W ten sposób każdy może cieszyć się niezrównanie pięknymi minerałami, kamieniami i drewnem z wszystkimi zaletami najlepszych materiałów, nie tracąc na ich funkcjonalności, higienie, bezpieczeństwie i trwałości. A wszystko to w sposób całkowicie ekologiczny! 

ariostea marmur płyta wielkoformatowa

 

ariostea pavimenti

Płyty wielkoformatowych włoskiej marki Ariostea znajdują zastosowanie jako:

- płyty w łazienkach, kuchniach, salonie  – ściany i podłogi 

- blaty ultracienkie do kuchni, stołu, szafek łazienkowych, 

- płyty na podjazd zewnętrzny

- płyty elewacyjne

ariostea do salonu, płyty gresowe do salonu

 

Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym, po dostosowaniu odpowiedniej grubości płyty Ariostea nadają się na każde podłoże: ściany, podłogi, blaty stołów, fronty szafek, tarasy, podjazdy itp.

Fabryka Ariostea zaprojektowała teraz nowe, idealne do wnętrz nowoczesnych, tradycyjnych, loftów i miejsc użyteczności publicznej kolory. To najmodniejsze odcienie, m.in:

  • głębokiej zieleni - VERDE KARZAI, BRILLIANT GREEN

  • czerni wpadającej w zieleń - VERDE ST. DENIS

  • stonowanej szarości - DAINO GRIGIO, TUNDRA GREY, IMPERIAL GREY

nowe odcienie Ariostea

 

Zapisz się do naszego newslettera