hide

Nowoczesne Panele dźwiękochłonne oraz ich cudowne właściwości.

panele bazaltowe, meble z lawy wulkanicznej, nowoczesne meble, nowoczesny design, nowoczesne meble bazaltowe, nowoczesne meble na taras

Unknown Furniture to producent ekologicznych mebli z lawy wulkanicznej. W produktach z lawy wulkanicznej wykorzystane są naturalne włókna bazaltu i bio żywicy, które zapewniają wyjątkową wytrzymałość oraz trwałość każdego stołu, krzesła czy parawanu. Jednocześnie wszystkie produkty są lekkie, bardzo stabilne i zapewniają najwyższy komfort użytkownikom. Ręczne wykonanie wszystkich mebli z bazaltu sprawia, że wszystkie kolekcje są  wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy mebel ma jedyny w swoim rodzaju wzór.

Jednym z wyjątkowych produktów stworzonych z natury, godnych polecenia to Panele dźwiękochłonne. Mają one wiele właściwości, między innymi to pochłanianie ciepła, odpornośc na sól i chlor ale najważniejszą jest izolacyjność akustyczna, wytrzymałość trzykrotnie większa od stali oraz brak wymagań konserwacyjnych. Produkty z lawy wulkanicznej są odporne na promieniowanie UV, nie nagrzewają się na słońcu oraz mogą pozostawać na zewnątrz przez cały rok. Są one również dźwiękoszczelne dzięki czemu pozwalają odpocząć od zgiełku na zewnątrz. Produkt dzięki niepalności i ochronie przed promieniowaniem jest również bezpieczny.

Warto wybrać meble Unknown Nordic. Dzięki nim można się opalać, zrelaksować, a nawet odpocząć w swojej, niesamowitej codzienności. Duńskie Panele z lawy wulkanicznej mogą też pełnić funkcję ścianki działowej, występują w różnych wysokościach i szerokościach. Meble z tego ekologicznego materiału zachwycają siłą, elastycznością i nieskończonym potencjałem.

Wielokrotnie nagradzany projektant Raimonds Cirulis, urodzony w Łotwie, jest ich twórcą. pięknych, skandynawskich, futurystycznych mebli i jako jedyny na świecie tworzy meble przy użyciu wulkanicznych włókien bazaltowych wydobytych z lawy.

Meble w całości wykonane z materiałów ekologicznych kształtuje się ręcznie, dlatego wymiary, wzór, kolor czy waga każdego mebla może się różnić a to daje im tą wyjątkowość i unikatowość. Są bardzo łatwe w utrzymaniu, w razie konieczności można umyć je letnią wodą z delikatnym środkiem myjącym. Meble wulkaniczne nie płowieją z upływem czasu, dzięki czemu można cieszyć się pięknym kolorem przez wiele lat.

Posiadanie osłony tarasowej lub ogrodowej zapewnia poczucie większej prywatności oraz spokój o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych. Użyteczność paneli jest zatem bardzo duża. Panele świetnie radzą sobie z ciągłym wiatrem, nisko świecącym słońcem oraz umożliwiają więcej prywatności. Stylowy i prosty parawan jest dobrym wyborem zarówno dla domu jak i dla restauracji.

 

 

Zapisz się do naszego newslettera