hide

Odpowiedzią jak urządzić łazienkę we włoskim stylu to Arcadia kolekcja Marki Cielo!

ceramika cielo włoska ceramika , nowoczesna ceramika, włoska ceramika, włoski design, ceramika łazienkowa, włoska ceramika łazienkowa italy design, design by italy  hand made,

Pytanie w jaki sposób urządzić łazienkę, zadaje sobie każda osoba, która właśnie buduje dom lub  zamierza się wprowadzić do mieszkania, które ma zamiar remontować.

Najlepiej sprawdzają się ponadczasowe projekty, które nigdy nie gonią za bezsensownymi modami, z kształtami, które czynią z nich współczesną klasykę. 

Jest to idea, która przyświeca nowym meblom łazienkowym będącym szczytem praktyczności i wszechstronności. 

Co to znaczy łazienka urządzona we włoskim stylu?

 

Zacznijmy od barw, bo to bardzo ważne. Łazienka w stylu włoskim to łazienka w kolorach ziemi. Mowa więc o bieli, czerni i różnych odcieniach beżu, brązu, szarości. Wiąże się z minimalizmem i unikaniem nadmiaru. Takie barwy łatwo zestawiać ze sobą, uzyskując efekt bezpretensjonalnej elegancji. Ściany wykładamy naturalnym kamieniem lub marmurem albo glazurą w jasnych kolorach. 

Wisienką na torcie jest kolekcja MArki Cielo Arcadia. To idealne rozwiązanie, które  pasuje do pomieszczenia o każdym metrażu.

Miłośnicy industrialnych aranżacji cenią sobie Arcadię za namacalny wręcz klimat wnętrza, za surowość i minimalizm.  Nie potrzeba ozdobnych dodatków, największą wartość aranżacyjną ma prostota i swoisty charakter włoskiej kolekcji Arcadia.

Marka CIELO to włoskie meble, akcesoria łazienkowe oraz oświetlenie. Ta innowacyjna marka, która  łączy w sobie nowoczesną wizję swoich projektantów z włoskim doświadczeniem produkcji. Wszystkie  produkty wykonywane są ręcznie przez toskańskie rodziny, ze szczególną starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Daje to nam gwarancję ekskluzywnego i niepowtarzalnego produktu. Doskonałe wykończenie oraz oryginalny design sprawia, że produkty Cielo są unikalne. 

Warto zwrócić również uwagę na szeroką ofertę luster z kolekcji Arcadia. Jedno z moich ulubionych to duża szafka z lustrem, zaprojektowana przez Andrea Parisio e Giuseppe Pezzano, z wyrafinowaną estetyką, zdolna do przekształcenia kolumny łazienkowej w cenny przedmiot. Aby scharakteryzować Elio, szafka wykonana z czarnego lakierowanego drewna, z regulowanymi wewnętrznymi półkami. Istnieje możliwość aby otrzymać Elio w wersji Slim, z cieńszą obudową, która jest również praktyczną i elegancka. Można dodać jej uroku poprzez wstawienie złotego lustra u podstawy.‎

        

Styl włoski w kontekście wystroju wnętrz jeszcze całkiem niedawno kojarzył się większości przede wszystkim ze stylem wyjątkowo bogatym. Postaramy Was się przekonać, że można dziś urządzić łazienkę w stylu włoskim, a przy tym unikać nadmiaru.

Łazienki we włoskim ale nowoczesnym stylu to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. 

 

Zapisz się do naszego newslettera