hide

Ogród! Już czas pomyśleć o aranżacji ogrodu.

ekologoczne meble, meble z lawy wulkanicznej, meble z bazaltu, eco meble, nowoczesne meble, meble do ogrodu, meble na taras, wiszące gniazda, ekologiczne gniazdo do ogrodu, gniazdo na taras, gniazdo wiszące,

 

Ogród to miejsce, które odwiedzają wszyscy przybywający do nas goście. Dlatego właśnie ta przestrzeń powinna wyglądać nienagannie. Ogród to nasza wizytówka. Najlepiej jak będzie wygodnie wyposażona, wypielęgnowana i bezpieczna. W takim przypadku wystawi najlepsze świadectwo swoim gospodarzom. 

Ogród jak również taras to miejsce na widoku, którego aranżacja jest tak samo ważna jak urządzanie domu. Piękny ogród to również inwestycja w całą nieruchomość, gdyż potrafi podnieść wartość w znacznym stopniu. Większość korzysta z porad architektów krajobrazu, gdyż wyjątkowy ogród to nie tylko trawa i jakieś krzaki. Nie ulega wątpliwości, że wrażenia estetyczne są równie ważne jednak funkcjonalność i wygoda z korzystani z odpoczynku na świeżym powietrzu.

Chcąc stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń powinniśmy zaplanować zagospodarowanie przestrzeni. Z pewnością altany, pergole czy trejaże potrafią upiększyć tarasy i ogrody. Dopiero po instalacji elektryki, nawadniania układamy ścieżki, podjazd a rośliny sadzimy prawie na samym końcu, żeby uniknąć ich uszkodzenia. Ostatnim elementem aranżacji są meble ogrodowe i tu pojawia się najtrudniejsze pytanie: Które będą najlepsze?

Unknown Nordic to producent ekologicznych mebli z lawy wulkanicznej. Wszystkie produkty zostały wykonane z  naturalnych materiałów: bazaltu, który zapewnia wyjątkową wytrzymałość oraz trwałość każdego stołu i krzesła oraz bio żywicy. Jednocześnie meble są lekkie, bardzo stabilne i zapewniają najwyższy komfort użytkownikom. Ręcznie wykonane meble sprawiają, że kolekcja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Ekskluzywne wiszące gniazda z włókna bazaltowego są doskonałym pomysłem nie tylko  do ogrodu czy na taras, gdyż idealnie pasują również do wnętrz.

Ekologiczne meble są wyjątkowo bezpieczne i wytrzymałe. Nie tylko dzieci uwielbiają się huśtać, więc ekologiczne gniazda są doskonałym, bezpiecznym miejscem do zabawy, z którego może korzystać nawet kila osób jednocześnie. W komfortowym koszu można ułożyć różnokolorowe poduszki lub koce, które dodadzą ciepła i komfortu z użytkowania gniazda. Funkcjonalne kosze można powiesić na drzewie albo na specjalnym stojaku albo przymocować do sufitu. Włókna bazaltowe, z których są wykonane meble, są surowcem dzięki któremu mają unikatowy charakter. Zyskują dużą wytrzymałość, są stabilne i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie groźne są im promienie słoneczne czy zimowa aura albo mróz. Jednocześnie zachwycają ręcznie formowaną ażurową konstrukcją.

Jedyne takie na świecie stworzone dzięki opatentowanej technologii – design i najwyższa jakość wykonania przykuwa uwagę. Pojawia się nieodparte pragnienie żeby sprawić sobie takie komfortowe meble.

Komfortowy fotel Stellar Chair to prawdziwy król spośród wszystkich mebli ogrodowych z kolekcji bazaltowej.

Świadczy o tym nie tylko nazwa ale przede wszystkim jego duży rozmiar. Posiada niezwykle wygodne podłokietniki i komfortowe oparcie wraz z zagłówkiem, które zapewniają właścicielowi królewski odpoczynek. Jego ponadczasowy design i znakomite wykonanie gwarantują, że bazaltowy fotel Manu King będzie przez wiele lat bohaterem niejednego ogrodu. 

Warto też wspomnieć o genialnych panelach dźwiękochłonnych. Mają one wiele właściwości, między innymi to pochłanianie ciepła, odpornośc na sól i chlor ale najważniejszą jest izolacyjność akustyczna, wytrzymałość trzykrotnie większa od stali oraz brak wymagań konserwacyjnych. 

Duńskie Panele z lawy wulkanicznej mogą też pełnić funkcję ścianki działowej, występują w różnych wysokościach i szerokościach. Meble z tego ekologicznego materiału zachwycają siłą, elastycznością i nieskończonym potencjałem.ą bardzo łatwe w utrzymaniu, w razie konieczności można umyć je letnią wodą z delikatnym środkiem myjącym. Meble wulkaniczne nie płowieją z upływem czasu, dzięki czemu można cieszyć się pięknym kolorem przez wiele lat. 

Zapisz się do naszego newslettera