hide

Płytki imitujące drewno Serenissima

Serenissima płytki ceramiczne imitujące drewno

Płytki drewnopodobne są coraz częściej alternatywą dla drewnianej podłogi. To idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Dlaczego warto pomyśleć nad takim wyborem przy wykańczaniu wnętrz? Przede wszystkim funkcjonalność takich płytek, a dokładniej możliwość zastosowania ich w każdym pomieszczeniu. Płyty Serenissima sprawdzą się jako płytki do łazienki, kuchni, a także do salonu. Ich faktura sprawia, że przypominają drewnianą podłogę nie tylko z wyglądu, ale również w dotyku. Zapomnijmy o zimnych kaflach. Teraz gres jest bardzo przyjemny w dotyku, idealnie sprawdza się również pod najczęściej stosowane w domach ogrzewanie podłogowe.

Serenissima płyty włoskie drewnopodobne

     

Fabryka włoskich płyt Serenissima jako jedna z pierwszych wprowadzała płyty drewnopodobne na rynek. Dziś poza eleganckim wyglądem, do złudzenia przypominającym drewno cechuje je również duża wytrzymałość, przyczepność i ścieralność. Niezwykły, duży format eleganckich listew ceramicznych z charakterystycznym usłojeniem drewna, sękami i zagłębieniami oraz efektem starego drewna idealnie ociepli wnętrze salonu, jadalni, sypialni, a również sprawdzi się w łazience czy w kuchni.

Płyty drewnopodbne Serenissima

Co raz częściej marzymy o tym aby w całym domu mieć taką samą podłogę, aby nasze wnętrze było spójne, a teraz takie rozwiązanie jest możliwe. Płyty Serenissima są bardzo trwałe, a do tego odporne na zarysowania, polecane także dla posiadaczy zwierząt domowych. Miłośnicy kotów i psów nie musza obawiać się śladów po pazurach. Płyty włoskie Serenissima w przeciwieństwie do paneli i parkietu drewnianego są odporne na blaknięcie, zmiany koloru, nie potrzebują konserwacji, olejowania, a do tego są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Serenissima gres drewnopodobny

Gres drewnopodobny posłuży nam lata, a ich niebanalny urok wpasuje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, loftowych, rustykalnych czy klasycznych. Bez obaw możemy zmieniać wystrój wnętrz, a nasza podłoga będzie nadal idealnie dopasowana do całości. Ten materiał wykończeniowy dzięki swoim zaletom na dobre zagościł w naszych domach, ale również w miejscach publicznych, gdzie jakość, wytrzymałość, ścieralność oraz niepowtarzalny design musi być na bardzo wysokim poziomie.

 

 

Zapisz się do naszego newslettera