hide

Piękna wizja ognia nie tylko w kominku na drewno

biokominki wolnostojące; biokominek przeszklony; biokominki ze stali; ekologiczne kominki; biokominek do domu

Widok ognia sprawia, że moglibyśmy patrzeć na niego bez przerwy! Ekskluzywny biokominek Travelmate to doskonała propozycja dla ceniących oryginalne pomysły i znakomitą jakość wykonania. Oryginalny biokominej jest mobilny - kształt walizki sugeruje możliwość łatwego przeniesienia urządzenia w dowolne miejsce. Ten elegancki biokominek wykonany ze stali malowanej proszkowo można postawić w salonie, pokoju, na dywanie, a także wynieść go na zewnątrz na taras lub do ogrodu. Szyba po obu stronach  wyjątkowego biokominka umieszczona została za pomocą magnesów, dzięki temu możliwe jest łatwe jej zdjęcie w celu rozpalenia ognia. Regulacja wielkości płomienia odbywa się poprzez dźwignię umieszczoną na zewnątrz.
Nowoczesny biokominek Travelmate występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: bieli i czerni. Dostępny jest także opcjonalnie z podstawą. Forma i kształt tego funkcjonalnego biokominka zapewniają oryginalne źródło ciepła wszędzie tam, gdzie akurat przebywają jego użytkownicy.
Niemiecki biokominek walizka został wielokrotnie wyróżniony prestiżowymi nagrodami m.in. Good Design Award, 2008 Red Dot oraz 2009 Designpreis.

Zapisz się do naszego newslettera