hide

Praktyczny ogród – nowości od Conmoto

umywalka do ogrodu, outdoor, hpl, wyposażenie ogrodu, umywalka zewnętrzna

Na otwarcie sezonu być może musimy jeszcze chwilę poczekać. Ale, żeby się do niego należycie przygotować warto już teraz zacząć myśleć o tym, jakie zmiany zamierzamy wprowadzić. Nowe nasadzenia wiążą się ze ściśle ustalonym harmonogramem. Taka organizacja pozwoli nam już z pierwszymi promieniami słońca cieszyć się piękną zielenią smiley Nie możemy się doczekać!

Ale piękny ogród czy taras to nie tylko zieleń, która będziemy się otaczać spędzając czas na świeżym powietrzu. Warto pomyśleć, jakie inne udogodnienia sprawią, ze przestrzeń ta stanie się wyjątkowo praktyczna i funkcjonalna.

Prace w ogrodzie wiążą się zazwyczaj z masą brudnych narzędzi, potrzebą napełnienia konewki czy wiadra wodą. No i oczywiście umyciem grilla! Zawsze sobie umilam pracę w ten sposób, i chętnych do pomocy jakby więcej wink

Jak w takim razie zaaranżować miejsce przy kranie zewnętrznym? Z pomocą przychodzi Bacino – wielofunkcyjna umywalka zewnętrzna. Prosta modułowa forma sprawdzi się w otoczeniu każdego domu, nadając zupełnie nowy wymiar przestrzeni. Bacino, umywalka outdoor, pozwoli na wygodne umycie mniejszych narzędzi, wygodne napełnienie konewki czy wiadra, umycie grilla. Dodatkowe elementy, jak np. ociekacz czy misa ze stali nierdzewnej ułatwią nam pracę. Ciekawą opcją jest także nakładany kran, do którego możemy podłączyć wąż ogrodowy – całość prezentuje się niezwykle stylowo smiley

Umywalka na zewnątrz

Dodatkowo umywalka ogrodowa wykonana została z HPLu, materiału niezwykle odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu spokojnie całość może stać na zewnątrz przez cały rok.

Ale Conmoto zadbało nie tylko o stylowa umywalkę zewnętrzną. Z myślą o letnich przyjęciach powstała modułowa kuchnia Ticino Kitchen. Tak, wiem, jest nam już znana wersja w całości wykonana z HPLu. Jednak Carsten Gollnic, jej twórca, poszedł o krok dalej, i teraz prezentuje nam lżejsza formę kuchni ogrodowej. Rama wykonana z malowanej proszkowo stali nierdzewnej, konstrukcja i szuflady z HPLu, natomiast blaty z płyt ceramicznych.

modułowa kuchnia ogrodowa, kuchnia na taras

Całość prezentuje się niezwykle lekko i stylowo. Mamy do wyboru kilka modułów podstawowych, ale istnieje możliwość wykonania kuchni zewnętrznej wg naszego indywidualnego projektu. Dzięki temu wszystkiemu stworzymy wygodne miejsce do przygotowywania posiłków w trakcie letniego przyjęcia czy obiadu z przyjaciółmi i rodziną.

Zarówno modułowa kuchnia zewnętrzna, idealna zarówno na taras, jak i do postawienia w ogrodzie (regulowane nóżki pozwolą zniwelować nierówności), jak i wygodna umywalka ogrodowa pozwolą na stworzenie praktycznej, ale przede wszystkim stylowej przestrzeni, w której spędzimy niejedno słoneczne popołudnie w towarzystwie rodziny i przyjaciół smiley

Zapisz się do naszego newslettera