hide

Przechowywanie drewna kominkowego

ekskluzywna półka na drewno; nowoczesny stojak na drewno kominkowe; nowoczesny kominek; drewno do kominka
stojak na drewno; nowoczesna półka na drewno; ekskluzywny dodatek do kominka i salonu
nowoczesny regał na drewno; stojak na drewno kominkowe; półka na drewno kominkowe
nowoczesny regał na drewno; stojak na drewno kominkowe; półka na drewno kominkowe
nowoczesny regał na drewno ze stali; wytrzymały stalowy regał na drewno;
skórzana torba na drewno do kominka, nowoczesna torba do przechowywania drewna ze skóry

Dobre przechowywanie drewna jest niezbędne, aby cieszyć się pięknym płomieniem w kominku. Odpowiednia wentylacja polan sprawi, że ogień będzie sie pięknie palił, a na szybie nie osadzą sie zanieczyszczenia.

Dziś przedstawiamy Wam różne rodzaje stojaków na drewno do kominka, półek na drewno kominkowe, regałów i akcesoriów do przechowywania polan drewna.

Jeśli mamy mało miejsca oraz nie potrzebujemy przechowywać dużej ilości drewna w salonie idealnie sprawdzą się minimalistyczne, ale bardzo funkcjonalne tace i stojaki na drewno. Mimo delikatnego i smukłego wyglądu, są bardzo stabilne. Można je łatwo przestawić i zmienić wystrój pokoju. Taca na drewno kominkowe zaprojektowana przez PETERA MALY doda elegancji każdemu wnętrzu.

Designerska półka na drewno do kominka wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej to stojak WOODBRIDGE. Półka ta jest idealnym elementem wystroju w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Regały na drewno są idealnym wyborem, kiedy chcemy pokazać naturę w salonie. Regały na drewno:  COVO i MARGO z praktyczną szufladą z odpornego materiału HPL sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Pomieszczą dużą ilość polan, a dodatkowo ocieplą wnętrze.

Dla mniejszych pokoi oraz małych kominków proponujemy wyjątkowy regał na drewno CUBE. Jego minimalizm ucieszy każdego, kto chce mieć stylowy i minimalistyczny wystrój wnętrza.

Niecodziennym elementem wnętrza może być skórzana torba SCARPA. Torba do przechowywania drewna to niewątpliwe innowacyjne połączenie designu architekta Tobia Scarpa oraz funkcjonalności - dno torby wyłożone jest sklejką, a rączki to lite drewno i aluminiowa rączka.

Zapisz się do naszego newslettera