hide

STWORZONE Z NATURY

lawa wulkaniczna, meble z lawy , design, meble z natury, meble z lawy, meble z ziemi, kokon, wiszący fotel, nowoczesne meble, meble ogrodowe

Meble z lawy wulkanicznej - stworzone z natury. Cała kolekcja zachwyca designem, trwałością i walorami zdrowotnymi. Natura jest inspiracją dla organicznych kształtów i wzorów mebli i przedmiotów z lawy.

Meble z lawy celebrują skandynawską tradycję długotrwałych projektów. Połączenie jakości, estetyki i funkcjonalności. Cudowną zaletą włókien bazaltowych jest redukcja głośności dźwięku nawet o 4 decybele.  Dlatego możesz uciec przed zgiełkiem codzienności i poczuć bajkowy klimat wylegując się w jednym z rodziny kokonów linii Bios. 

Każdy mebel lub produkt z lawy jest wykonany ręcznie i zawsze będzie niepowtarzalny.

Jeśli chcesz  mieć trochę czasu dla siebie możesz odpocząć w gnieździe Bios Hide  . Ten wiszący leżak jest wystarczająco duży, aby 1-2 osoby dorosłe mogły się położyć i wyciągnąć w środku. Leżak wiszący to prawdziwy magnes zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dostajesz swoją prywatną przestrzeń, ale nadal możesz zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz przez otwarty wzór ręcznie tkanego gniazda.

 

Bios Hide porusza się cicho nad ziemią. Estetyczny design i organiczny kształt sprawia, że ​​jest to piękny i rzeźbiarski mebel.

Można go zawiesić na drzewie, belce w suficie lub specjalnie zaprojektowanym stojaku.

 

Restauracje, hotelowe lobby, poczekalnie SPA z wieloma gośćmi stają się głośnym środowiskiem, ale być może jest to najłatwiejsze i najpiękniejsze rozwiązanie tego wyzwania.

 

Ścianki działowe dają gościom poczucie posiadania prywatnego pokoju, ale dzięki organicznej i przejrzystej konstrukcji paneli nadal ma się wrażenie bycia częścią pulsującej atmosfery restauracji.

Nie wymaga konserwacji. Odporny na promieniowanie UV, sól i chlor. Pochłania dźwięk. Pochłania ciepło. Ponieważ każdy panel jest wykonywany ręcznie, wymiary, waga, kolor, struktura i wzór mogą się różnić. Panele mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przez cały rok.

W restauracji ścianki działowe służą nie tylko do tworzenia prywatnych przestrzeni, ale także jako dekoracja. Ponieważ panele pochłaniają dźwięk, środowisko jest jeszcze spokojniejsze. 

Ściany działowe od wieków są popularnym, łatwym i natychmiastowym wyborem, gdy potrzebujesz trochę prywatności. 

Inspiracją dla dzisiejszych paneli lawowych są organiczne kształty występujące w naturze. Pokój ozdobiony roślinami i innymi naturalnymi materiałami doskonale uzupełnia ścianę działową.

 

Podsumowując, całoroczne meble z bazaltu cechują się wyjątkową wytrzymałością i lekkością. Stanowią nie tylko wygodny zestaw tarasowy czy ogrodowy, ale również staną się wyjątkową ozdobą naszego otoczenia. Element sztuki w ogrodzie i doskonałe miejsce na zasłużony wypoczynek. Mam nadzieję, że przekonałam Was do mebli  ręcznie wykonanych z darów ziemi.

 

Zapisz się do naszego newslettera