hide

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Nowoczesne akcesoria do kominka na drewno; regał na drewno do kominka

To ostatni moment na świąteczne zakupy.

Jak co roku szukamy wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Warto zwrócić uwagę na kilka produktów, które przez lata będą powodowały uśmiech na twarzy obdarowanego. Unikatowy design, naturalne materiały, a dodatkowo praktyczne zastosowanie – prezent idealny? J

Pierwsza propozycja - dla najbardziej wymagających.

Nowoczesny okrągły biokominek Roll Fire. Nieoczywista forma mobilnego biokominka idealnie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Wniesie ciepło i wizję płomienia, a dodatkowo zaskoczy domowników i gości! Czym? Płonącym paleniskiem w trakcie toczenia biokominka J Tak, mobilny biokominek Roll Fire można toczyć w trakcie palenia, a płomień zawsze pozostaje w poziomie laugh

Okrągły biokominek Roll Fire

Jeżeli jednak poszukiwane jest bardziej tradycyjne rozwiązania polecam Travelmate. Klasyczny prostokątny biokominek z możliwością przenoszenia go w dowolne miejsce. Dzięki niemu w łatwy sposób stworzymy cudowna atmosferę w jadalni, salonie, sypialni czy na tarasie.

Mobilny biokominek Travelmate

Biokominki są łatwe w użytkowaniu, nie wymagają żadnej instalacji, nie pozostawiają popiołu, czy zapachu. W trakcie spalania wytwarza się para wodna, która dodatkowo nawilży powietrze.

A może obdarowany ma już kominek na drewno? Wtedy warto zwrócić uwagę na nowoczesne zestawy kominkowe. Wysoka jakość wykonania widoczna już na pierwszy rzut oka zawróci uwagę nawet najbardziej wymagającego miłośnika płomieni w salonie smiley

Polecamy zwłaszcza zestaw kominkowy Norma. Jego minimalistyczny design, czarne stalowe elementy doskonale dopełniają przestrzeń wokół kominka.

Nowoczesny zestaw kominkowy Norma

Dużym zainteresowaniem cieszy się również Teras. Tym razem mamy wykończenie ze szkłem dostępne w dwóch kolorach.

Nowoczesne akcesoria kominkowe Teraz P  Funkcjonalne akcesoria do kominka Teras

I perełka wśród zestawów kominkowych – Ferro e Fuoco. Komplet ekskluzywnych akcesoriów do kominka zaprojektowany został przez uznanego mediolańskiego architekta i projektanta Marco Ferreri. Zestaw został wykonany ręcznie w starym tradycyjnym warsztacie przy użyciu pięćsetletniego napędzanego woda młota. Samo żelazo z kolei pozyskane zostało w wyniku recyklingu i obróbki starych torów kolejowych.

Ręcznie kuty zestaw kominkowy Ferro e Fuoco

Kilka pomysłów na wyjątkowy prezent świąteczny, który nie tylko będzie designersko wyglądał, ale zarazem ułatwi codzienne korzystanie z kominka, lub wniesie cudowną atmosferę do domu.

Zapisz się do naszego newslettera