hide

Włoska ceramika Cielo - Kolekcja Le Giare

włoska ceramika, umywalki cielo, kolorowe umywalki, umywalka nablatowa, wanna ceramiczna, ceramika cielo, włoska ceramika, wanna wstylu włoskim, le griare, włoski design,

Włosi od zawsze są znani z precyzji i dokładności. Mimo spontaniczności i porywczego temperamentu, przy projektowaniu charakteryzuje ich bardzo wysoka dbałość o detale. Przykładają ogromną wagę do jakości stosowanych materiałów, czyli zależy im na  większej wytrzymałości oraz odporność na działanie różnego rodzaju czynników, które to właśnie wyróżniają włoską ceramikę. 

Le Giare to kompletna kolekcja łazienkowa zaprojektowana dla Cielo przez Claudio Silvestrin. Kolekcja Le Giare charakteryzuje się krętym designem, surowym, ale nie ekstremalnym, współczesnym, eleganckim, ale bez ostentacyjnym, pasującym do każdej łazienki. Faliste linie rysują idealne okrągłe kształty, które wpadają w owal na zewnątrz, dając początek prawdziwej ceramicznej rzeźbie o czystej geometrii. 

Le Giare to przede wszystkim wysoka, włoska jakość. Najwyższa jakość materiałów zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale również gwarantuje, że przez kilkanaście lat zakupiona włoska ceramika będzie wyglądała jakby dopiero została zdjęta z linii produkcyjnej.

Włoska ceramika daje architektom pewność, że klienci z powodzeniem będą mogli korzystać z nich przez wiele lat, a ceramika w żaden sposób nie zmieni swojego wyglądu, ani parametrów użytkowych.

Współcześni projektanci wnętrz chętnie wykorzystuje włoską ceramikę nie tylko we wnętrzach utrzymanych w stylu śródziemnomorskim. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych i klasycznych projektach. Dzięki wysokiej jakości oraz  podwyższonej trwałości z powodzeniem mogą być stosowane również w pomieszczeniach, w których powierzchnie są szczególnie intensywnie użytkowane.

Każdy, kto choć trochę orientuje się w aktualnych trendach obowiązujących w projektowaniu wnętrz z pewnością zauważył, że od długiego czasu architekci są zainteresowani szczególnie włoska ceramiką. Na czym polega urok ceramiki pochodzącej z południa Europy? Co wyróżnia te produkty na tle innych, że budzą tak duże poruszenie w świecie aranżacji wnętrz? Co sprawia, że cieszą się równie dużą sympatią projektantów i inwestorów?

Ceramica Cielo to wyjątkowa, wywodząca się z Włoch marka oferująca wysokiej jakości produkty ceramiki łazienkowej. W produktach znajduje się wyjątkowe wyposażenie łazienek oparte na wyszukanym designie wykorzystującym nowoczesne rozwiązania, materiały i kształty, które czynią ceramikę zjawiskową i niepowtarzalną.

 

Wartością przewodnią Cielo jest wysoka jakość produktów, wyszukane projekty, wybór najlepszych materiałów, dbałość o szczegóły oraz wieloletnie doświadczenie a także ciągłe poszukiwanie idealnego połączenia niezwykłej formy z funkcjonalnością. Wyznawane przez markę Cielo wartości sprawiają, że tworzone ręcznie produkty to prawdziwe włoskie dzieło cenione na całym świecie. Ceramika uwielbiana przez Klientów ale także znana i ceniona w branży ceramiki łazienkowej. Marka Cielo zdobyła wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień za wzornictwo, stylistykę, wykonanie i wysoką jakość produktów, m.in.: Archiproducts Design, Red Dot Design, Good Design, German Design.

 

Zapisz się do naszego newslettera