hide

Włoskie płytki jak tapeta - Serenissima, kolekcje Showall, Chromagic

Włoskie płytki jak tapeta, włoskie płytki z motywem, ekskluzywne płytki z Włoch

Urządzanie domu jest wyjątkową przygodą. Dobór materiałów, wykończeń wzorów - ten świat jest nieograniczony! A co jakiś czas pojawiają się takie perełki jak kolekcje Showall i Chromagic z Serenissima - włoskie płytki wygladajace jak tapeta! Różnorodność kolorów, wyczuwalna faktura, niestandardowe wzory - z resztą, sami zobaczcie laugh

Włoskie płytki jak tapeta

Włoskie płytki cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma czemu się dziwić. Najwyższa jakość wykonania, wysokie parametry, nietuzinkowe wykończenia. A w tym wszystkim Serenissima, która niedawno pochwaliła się nowa kolekcją - Chromagic. Włoskie płytki wyglądające jak tapeta! Dziesięć stonowanych kolorów tworzy bazę do stworzenia niezapomnianej aranżacji. Dobieramy do tego wybrany dekor i już możemy bawić się kolorem!

Włoskie płytki na ścianę, na podłogę, R10

Łagodne roślinne motywy pozwolą na stworzenie przytulnej przestrzeni. Idealnie sprawdzą się nie tylko w sypialni, salonie, kuchni czy łazience, ale także w miejscach publicznych - restauracjach czy hotelach. Bez względu na to, czy są to monochromatyczne zestawienia, czy odważne kontrasty, zawsze wnoszą odrobinę magii.

Płytki jak tapeta

Nowoczesne płytki na ścianie w salonie czy sypialni śmiało możemy połączyć zarówno z innymi płytkami z kolekcji. Ale doskonale będa współgrać równeż ze zwykłą farbą na ścianie. Warto jednak zwrócić uwagę na niezliczone pomysły i inspiracje w zestawieniach z innymi wykończeniami włoskich płytek. Chromagic połączcie z płytkami marmurowymi, drewnianymi, metalowymi czy betonowymi. Niezapomniany efekt murowany!

Włoskie płytki na ścianę - tapeta

Ponadto warto wiedzieć, że powierzchnia płytki z kolekcji Chromagic nie jest idealnie gładka. Cechuje się strukturą, dzięki czemu zyskuje parametr antypoślizgowości na poziomie R10! 

Z kolei prawdziwym bogactwem wyrazistych, niepowtarzalnych wzorów cechuje się kolekcja Showall. Tak jak Chromagic, włoskie płytki wyglądają jak tapety. Wypukły wzór dodaje wyjątkowego charakteru i efektu trójwymiarowości. Znajdziemy tu zarówno powracające wzory geometryczne, jak i nieśmiertelne motywy roślinne. Ogrom wykończeń - od tych najbardziej kolorowych i wyrazistych, przez bardziej stonowane, do wyciszających mono kolorów z zachowanym wyjątkowym wzorem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Włoskie płytki dekoracyjne   Dekoracyjne płytki z Włoch

Płytki jak tapety to elementy, które już nawet w niewielkiej ilości potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Wyjątkowy wzór płytek na ścianie doskonale oddzieli przestrzenie, stanie się wyjątkowym elementem dekoracyjnym, nada wyrazistości i charakteru całej aranżacji. 

To się nazywa praktyczne i efektowne wykończenie ściany smiley

Zapisz się do naszego newslettera