hide

Zdobywca Red Dot: 2021 Product Design! - poznajcie Plinio!

Nowoczesna umywalka wolnostojąca, kolorowe umywalki, kolorowa ceramika, włoskie umywalki

Nowoczesna łazienka powinna być funkcjonalna. Pojemne szafki mieszczące wszystkie potrzebne akcesoria, wygodny blat, na który odłożymy podręczne przedmioty. A może ozdobę w formie kwiatów? Możliwości jest oczywiście sporo, w dowolnej estetyce.

Ale nowoczesna łazienka to także wyjątkowy design.

Więc może warto postawić na zdobywcę tegorocznej nagrody Red Dot: 2021 Product Design? laugh

Jest to największe uznanie w branży przyznawane produktom wyróżniającym się niezwykłą jakością i innowacyjnością projektową. W tym roku wygrało właśnie Plinio, a Ceramica Cielo po raz kolejny potwierdza swoją rolę głównego gracza na międzynarodowej scenie projektowej.

Minimalistyczna umywalka na nóżkach zaprojektowana została przez Andreę Parisio i Giuseppe Pezzano. Idealnie wyraża współczesną kreatywność. Jest również przykładem doskonałej równowagi rygorystycznych proporcji w harmonii z zawsze zwycięską koncepcją funkcjonalności.

Ekskluzywne umywalki na nóżkach plinio zachwycają prostą formą, a także nieskończoną ilością możliwych konfiguracji. Do wyboru mamy trzy szerokości - 140, 115 oraz 85 cm, dzięki czemu odnajdziemy model idealnie pasujący do naszego wnętrza. Od szerokości tej ekskluzywnej umywalki zależy wielkość dodatkowego blatu, na którym zmieścimy wszystkie podręczne akcesoria. Sama umywalka może występować klasycznie w kolorze białym, ale dostępna jest także we wszystkich kolorach le terre di cielo. Więc może warto zdecydować się np. na zieloną? wink

Ale to nie wszystkie możliwości konfiguracyjne modułowej umywalki wolnostojącej. Sami decydujemy, czy wolimy wygodną półkę, czy pojemną szufladę. A może dodatkowe kosze? Wszystkiemu możemy nadać wybrane kolory, dzięki czemu całość będzie wyglądać niezwykle efektownie. Dostępne są również opcje drewniane.

Podobnie sytuacja wygląda z nóżkami. Do bardziej industrialnych, surowych wnętrz polecamy nóżki stalowe. Jednak dzy zależy nam na ociepleniu łazienki warto pomyśleć nad drewnianymi.

Jak widać prostota lubi być doceniana, również na arenie międzynarodowej. Modułowa konfiguracja kolorowej umywalki pozwala na stworzenie niezapomnianej formy, która zachwyci nie tylko gości, ale przede wszystkim domowników. Stworzenie własnych mebli łazienkowych staje się także wyjątkowym doświadczeniem, które pozwala nam w pełni poczuć, że panujemy nad własnym otoczeniem, i nic nie znalazło się tam przypadkiem laugh

 

Zapisz się do naszego newslettera