hide

Zimowy ogród-meble mrozoodporne całoroczną ozdobą ogrodu

zimowy ogórd, ogród zimą, meble całoroczne

Zimą nie myślimy o wypoczynku w ogrodzie, ale oczywiście kiedy tylko spadnie śnieg zaczynają się zimowe zabawy. Lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami, robienie aniołków w śniegu… Na samą myśl uśmiechamy się szeroko i wspominamy czasy dzieciństwa. Meble ogrodowe zimą są schowane do garażu, altany lub przykryte pokrowcem. Dlaczego więc ozdabiają nasz ogród tylko w sezonie?Zimą nie myślimy o wypoczynku w ogrodzie, ale oczywiście kiedy tylko spadnie śnieg zaczynają się zimowe zabawy. Lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami, robienie aniołków w śniegu… Na samą myśl uśmiechamy się szeroko i wspominamy czasy dzieciństwa. Meble ogrodowe zimą są schowane do garażu, altany lub przykryte pokrowcem. Dlaczego więc ozdabiają nasz ogród tylko w sezonie?

 

meble mrozoodporne
Mrozoodporne meble z lawy wulkanicznej 

Meble z lawy wulkanicznej Unknown Nordic to niecodzienne rozwiązanie do ogrodu, tarasu, ale również do wnętrz. Ażurowa struktura mebli tworzy małe dzieła sztuki. Gniazda wiszące oraz stojące meble o designerskim kształcie są niezwykle wygodne. To meble ekologiczne – wykonane w całości z naturalnych składników. Wyprodukowane zostały z lawy wulkanicznej i żywicy z orzeszków brazylijskich. Specjalna konstrukcja sprawia, że to meble solidne, trwałe, mrozoodporne. Dodatkowo nie nagrzewają się w mocnym słońcu, ani nie chłoną zimna, więc możemy zrelaksować się w nich bez obaw o gorącą lub zimną nawierzchnię mebla. Bazalt poza tym, że jest bardzo trwałym materiałem ma również właściwości zdrowotne: pochłania promieniowanie różnego typu, więc wypoczynek w ogrodzie jest przyjemny i bezpieczny. 

 

gniazdo do ogrodu
Wiszące gniazdo Unknown Nordic

Gniazda wiszące to popularne huśtawki ogrodowe, które swoim kształtem otulają niczym kokon. Gniazda Unknown Nordic są niezwykle lekkie, ale potrafią udźwignąć wiele więcej niż ważą. Popularne gniazdo Bios Mini waży zaledwie 18 kg. Możemy zamontować go na stojaku lub drzewie. Już jako niemowlęta lubimy być kołysani. Relaks w wiszącym gnieździe relaksuje i pozwala odpłynąć w błogie czasy. Zimą kiedy nie mamy ochoty na uspakajające bujanie, możemy wykorzystać huśtawkę jako świąteczną ozdobę ogrodu.

 

gniazdo wiszące całoroczne
Gniazdo Bios Nest 

Relaks w ogrodzie powinien kojarzyć się nie tylko z wypoczynkiem, ale również z tym, że nie musimy zaprzątać sobie nim głowy. Nie musimy zastanawiać się z jakiego drewna kupić meble ogrodowe, jak pozbyć się żywicy z mebli, gdzie i jak przechowywać meble aby nie zaszkodził im mróz czy deszcz. Meble z lawy wulkanicznej mogą stać na zewnątrz cały rok. Niegroźna im wilgoć, mróz, śnieg, promienie UV, sól morska i chlor. A swoim wyglądem designerskie meble stworzą nam luksusowy ogród, który będzie zadziwiał całym rokiem. 

 

meble mrozoodporne
meble mrozoodporne z bazaltu 

 

Zapisz się do naszego newslettera